Mapy Dalmácie a Chorvatska ke stažení

Na této stránce jsme pro vás připravili několik jednoduchých, ale užitečných map, které se vám můžou hodit při cestě do Chorvatska (hlavně do Dalmácie samozřejmě). Mapy jsou různě zaměřeny a každá zobrazuje trochu něco jiného. Je tedy jenom na vás které si nakonec vyberete a jak s nimi naložíte. Můžete si je uložit do vašeho notebooku, mobilu, tabletu nebo třeba i vytisknout. Snad vám tedy tyto mapy pomůžou alespoň se trochu zorientovat.

Kreslená mapa Dalmácie 1895 x 1531 px, 448 Kb)– Velmi pěkná zjednodušená mapa srdce Dalmácie mezi městy Zadar, Šibenik a Split. Na této mapě jsou krásně poznat všechny důležité města i ostrovy.

Mapa Dalmácie

Pokračování článku »

Mapa Dalmácie

Přímo zde vám přinášíme kompletní mapu celé Chorvatské Dalmácie z Google Maps. A když myslíme celé, tak skutečně celé – to znamená jižní, střední i severní Dalmácie. Mapa je plně interaktivní, to znamená že se v ní můžete snadno pohybovat pomocí myši, přibližovat a oddalovat nebo měnit mapové podklady za satelitní snímky. Na mapě si tak můžete najít jakékoliv zákoutí Dalmatského pobřeží. Pokud by vám i to bylo málo, tak můžete kliknout na odkaz pod mapou a zvětšit si mapu do celého okna.

Další mapy tentokrát ke stažení pak naleznete v tomto článku.